| ticu a întrebat:

Am o intrebare pentru fetele nascute in zodia gemeni. Cand va place voua de un baiat, ce apreciati la un baiat, ce va atrage, dupa cat timp va atasati de el, cu ce intensitate il iubiti, cum trebuie sa se comporte, face o greseala daca in primele zile va spune ca va iubeste? Absolut tot ce va vine in minte va rog sami scrieti.

2 răspunsuri:
| Tudor_Florin_1990 a răspuns:

Mie imi vin in minte chestii nasoale rau la cretinitati d-astea...asa ca ma abtin! Spun totusi ca nu are nimic zodia cu modul tau de a aprecia pe cineva.

| ticu explică (pentru Tudor_Florin_1990):

Prietene tu nu esti fata. Abtinete si raspunde la intrebari cand te intreaba cineva, nu cand nu esti intrebat.