| Romaniaplinadenebuni a întrebat:

Fetelor din zodia gemeni, ce va place voua la un baiat? cum sa fie? cum sa se comporte?(cat mai detaliat) nu veniti cu raspunsuri de genul: nu conteaza zodiile; nu toate sunt la fel...

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Se enerveaza usor la orice mizilic si vor sa aiba control total asupra individului care e cu ea, depinde prin ce a trecut in viata dar cu cat mai tarziu intra in relatie o femeie care a suferit cu atat mai dura se face si e nevoie de putina duritate din partea tipului nici sa fie prea moale.

| Azµre a răspuns:

Nu categoriza după zodie, este un mit. Fiecare fată e în felul ei! Nu zodia le categorizează.

Răspuns utilizator avertizat
| Roxxxxi a răspuns:

Baiatul sa se comporte normal, sa se simta in largul lui langa fata ..doar asa se poate simti si fata in siguranta..Baiatul sa nu inceapa sa isi de-a importanta ca alunga fata de langa el. Discutiile sa fie si serioase, dar si sa ai mult simt al umorului.Succes!

| CapitanulEvident a răspuns:

Sa fiu fata mi-ar placea ca baiatul sa nu fie COMPLET RETARDAT CU ZODIILE

| CarlaAnneMihaela a răspuns:

Cred că ar vrea să se comporte normal, să fie el. dar pur şi simplu să poată să înţeleagă şi să fie de treabă. adică, mereu întâlnesc băieţi care se cred cei mai tari şi fac glume proaste şi alte lucruri -.- mie îmi plac băieţi cu părul şaten şi ochi verzi, nu cred că toate fetele din zodia gemeni au aceleaşi preferinţe. happy

| Anamaria1435465 a răspuns:

Sunt zodia gemeni si culmea ca sunt indragostita tot de un baiat din zodia gemeni. Ce im place la un baiat?
Sa fie inteligent, sa im intoarca vorbele, sa se joace cu mintea mea. Sa nu fie insistent, mai ales din primele zile cand ne-am cunsocut. Faza e ca iubm indiferenta, ne face sa ne punem intrebari daca ne place persoana.Clar ma atrage sufletul, caracterul, persoana cu, care pot sa rad mult. Stilul vestimentar.Sa fie tupeist, dar nu exagerat. Daca e timid, e aiurea, Ne credem @ cocos@. Suntem reci in afectiune, dar tanjim sa ne alinte cineva.Comportamentul,cat mai natural, urasc sa injure pe strada sau sa tipe. Suntem atrase de tipi superficiali in general ca noi.