| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare pentru voi fetelorbig grineci eu sunt mai incepatoare in domeniul acesta si na nu prea stiu.Mi-a venit menstruatia la inceputul lunii si mi-a mai venit o data in seara asta eu sunt putin panicata dar foarte putin pentru ca nu mi s-a mai intamplat de cand mi-a venit pana acum si nu stiu de ce adica ar trebui sa ma ingrijorez?

4 răspunsuri:
| ILoveWeekends a răspuns:

Stai linistita ca e normal. Daca esti la inceput cum ai spus e obisnuit sa ti se intample asta, adica sa ai menstruatie neregulata. Mai la toate fetele li se intampla asta, chiar si mie.
O sa vezi ca dupa cateva luni o sa ai data fixa.

| AlexandraAndreea121290 a răspuns:

Nu te ingrijora asta inseamna ca ai o menstruatie neregulata nu te ingrijora. funda? happy

| Elllliiii a răspuns (pentru AlexandraAndreea121290):

Cersetoareo

| AlexandraAndreea121290 a răspuns (pentru Elllliiii):

Nu ma deranjeaza ce cred altii