| Răducu2000 a întrebat:

Am o intrebare pt. voi TPU. Recent o fata urata-n draci ma place la nebunie. Eu o urasc, iar intr-o zi, pe cand intrebam o "puicuta" daca vrea sa mergem la suc, urata s-a autoinvitat. Am anulat intalnirea din cauza ei. Ce sa-i zic? (Dau funda garantat)

5 răspunsuri:
| ღჩօოჩօղყƙღ a răspuns:

Pai invit-o pe "puicuta" alta data la suc (si sa nu fie "urata" de fata). Si daca "urata" te place de ce sa o urasti? Incearca sa ii dai o sansa si ei cine stie ce se va intampla pe viitor. Si daca chiar o urasti si nu ai cum sa ii dai acea sansa, atunci nu o baga in seama, desi nu ar fi frumos. Sper ca te-am ajutat

| Ariannna a răspuns:

Nu poți să urăști pe cineva pur și simplu și mai ales pentru că te simpatizează. Încearcă să-i explici tipei urâte că nu vrei să ai nicio treabă cu ea, într-un mod frumos și nu jignitor, și cred că te va lăsa în pace, iar puicuței îi poți povesti care a fost toată treaba.

| Fatamuntilor a răspuns:

Din tachinari,, intepaturi'' se poate infirapa o iubire!
Eu zic ca sa-i dai o sansa,, uratei'' ca cine stie... poate avea un caracter mai frumos decat al,, puicutei''

Răspuns utilizator avertizat
| alezzut a răspuns:

Salut! Aici este o problema.Acea"puicuta" se poate sa fie o fata falsa."Urata" ar putea fi fata cu care ar trebui de fapt sa fi.Eu spun sa ii acorzi o sansa uratei pentru ca ea probabil ca nu te-ar lasa daca ar gasi alt baiat mai frumos sau cu bani. Sper ca te-am ajutat