| maryanaruto a întrebat:

Am o intrebare va rog sacumi raspundeti voua baietilor va plac fetele mai baietoase adica alea foarte bune la sport destepte care se imbraca leger si sunt ele insasi va rog sa-mi raspundeti plss?/?

Răspuns Câştigător
| Vizitiul a răspuns:

In primul rand, sa stii ca, imi plac fetele care arata exact ceea ce sunt, fara inhibitii, retineri sau complexe. De ce-mi plac? Pentru ca, doresc sa plac adevarul din om si nu aparenta. Nu conteaza daca fata este buna sau nu la sport. Nu vreau sa fie extrem de desteapta, doresc sa fie agera la minte. Nu ma intereseaza vestimentatia atata timp cat este de bun gust si in limitele decentei.

3 răspunsuri:
| Dobitoc a răspuns:

Pai nu prea e bine sa fie baietoasa. E important sa fie ea insusi.Si sa stie sa se comporte cu mine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca ai intimida pe majoritatea. Eh, pierderea lor tongue

| AdamLevine a răspuns:

Mi-e unu nu imi plac sincer imi plac fetele care sunt mai elegant imbracate si mai sexy...:X