| anonim_4396 a întrebat:

Baietilor(adolescenti) le plac fetele feminine?(ca iubite) sau cele mai baietoase?

12 răspunsuri:
| Marii a răspuns:

Gandeste-te, daca ar fi baietoase, baietii o sa para cam. gay.

| Encore a răspuns:

Feminine frate straight face
Scuze de exprimare, dar nu as suporta sa stau cu o fata sa se comporte ca un baiat...

| domidoc a răspuns:

Fetele mai masculine au mustata.Si inteapa cand...

| dragosh a răspuns:

Mie unu nu imi plac alea baietoase!happy. Ori fete ori corciturilaughing

| mariamaya08 a răspuns:

Eu cred ca baietii prefera fetele feminine, deoarece cea feminina este cea frumoasa, senzuala, sexy. etc! Dar sunt si exceptii! Depinde de baiat si de preferintele lui...

| ina129 a răspuns:

Desi sunt fata .baieti in mare parte le plac fetele care sunt feminine nu baietoase.Atunci care ar mai fi diferenta dintre baieti si fete?!laughingsau iau functia de gay?!hee hee

| KaTaLyN a răspuns:

Feminine categoricwinking ce sa facem cu cele baietzoase raised eyebrows? pentru asta exista tovarashiwinking

| johncena a răspuns:

Feminine da in nici un caz baietoase.

| johncena a răspuns:

Feminine in nici un caz baietoase.

| kikinoname a răspuns:

Eu stiu desi sunt fata le plac fetele care arata ca fete si se poarta cum le place aventura si etc.Nu am dreptate? ziceti?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Feminine, frumoase, gingase si finute. elegante si dulci.educate si cu un vocabular frumos.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie imi plac fetele feminine...sunt mai sensibile, frumoase etc