| TheD3vil a întrebat:

Am o mare problema! Am downloadat Cam Studio si am facut un video ( destul de lung ) cum faceam nu stiu ce. Atat mi-a inregistrat pana mi-a umplut diskul.Mai aveam liber 89 mb in Local Disk C.Am cautat cam o jumatate de ora unde a inregistrtat video-u ala sa il sterg si NU L-AM GASIT! Am cautat in My Documents TOT, Program Files TOT, desktop, fisiere de pe desktop TOT. dar nu l-am gasit crying Unde l-a putut inregistra? Sunt sigur ca in Local Disk C l-a salvat deoarece in timpul filmarii m-a anuntat ca " Low Disk Space ".
Cine ma poate ajuta spunandu-mi ce sa fac? Unde s-a inregistrat video-ul? Ce si cum trebuie sa fac?
Multumesc celor care macar incearca sa ma ajute.
Sa nu uitam de fundita* cine ma ajutawinking

1 răspuns:
| Adrian37 a răspuns:

Incearca>>"bara start">>>"Search programs and files">>>>acolo scrii "untitled" si poate il va gasi.Bafta!