| Ella21052003 a întrebat:

Am o mare problema! Anul asta intru a 9a si am intrat la un liceu foarte bun la stiinte engleza cu 9, 90. Maine incepe scoala, insa sunt total dezamagita de diriginta, profesoara de romana ( care este diriginta) si matematica. Ma gandesc sa ma transfer la mate info din semestrul 2. Ce parere aveti? Credeti ca este prea greu la mate info? Sunt muncitoare,dar imi este frica. Maine aflu cu siguranta profesorii, iar daca nu sunt buni, ma transfer

5 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Daca esti "muncitoare", nu ar trebui sa te intereseze asta.Desi ma intreb cum poti fi dezamagita de o persoana pe care nu o cunosti.

| missfatadelatara a răspuns:

Wow, ești un geniu.

Nici nu a început școala, nici nu ai mers la vreo oră, dar deja știi cum predau profesorii.

Dezavantajul bobocilor: ii cred ușor pe cei din clasele superioare.

| KlibrDM a răspuns:

Daca la profilul tau nu faci informatica, va fi destul de greu de recuperat, but hey, daca esti intr-adevar muncitoare, totul este posibil.

| Ella21052003 explică:

Am o mare problema! Anul asta intru a 9a si am intrat la un liceu foarte bun la stiinte engleza cu 9, 90. Maine incepe scoala, insa sunt total dezamagita de diriginta, profesoara de romana ( care este diriginta) si matematica. Ma gandesc sa ma transfer la mate info din semestrul 2. Ce parere aveti? Credeti ca este prea greu la mate info? Sunt muncitoare, dar imi este frica. Maine aflu cu siguranta profesorii, iar daca nu sunt buni, ma transfer

| mirunanicole12345 a răspuns:

La mate -info e greu daca nu te pricepi la matematica, dar daca stii nu este, acum depinde cum te descurci, la stiinte e matematica putin mai usoara ca si eu am fost, dar la mate-info mai grea, totul depinde de tine.