| x_9854 a întrebat:

Am o mare problema, una mare!

Nu stiu ce sa ma fac sa nu imi mai supar printesica.

Nu pot sa fac vreo gluma ca se supara, de plictiseala mai fredonez vreo melodie ca imi arunca o privire de m'ar manca.

E prima mea iubire nu am mai iubit pe nimeni asa cum o iubesc pe ea! Suntem impreuna de 1 an si jumatate, am trecut impreuna prin multe si nu vreau sa o pierd

Se supara din orice fleac si e si geloasa nu pot sa salut o fata ca se supara, de 7 8 luni am incercat sa nu mai vorbesc sau sa baga in seama vreo fata sau sa ma uit la alta fata, da nu mi-o reusit deloc ea vrea sa merg pe strada cu ochi in pamant sa nu cunva sa vad vreo fata si nu intorc eu capu dupa fete dar nu trebuie sa le vad in fata ochilor.

Vreau sa o fac sa inteleaga ca pe ea o iubesc si daca mai vorbesc cu vreo fata asta nu inseamna ca imi si place de fata respectiva.

Spuneti voi fetelor ce va place si ce sa facem noi barbati ca sa ne acordati putina atentie?

Răspuns Câştigător
| Pitic a răspuns:

Asa sunt fetele .O inteleg perfekt pe prietena ta .
Trebuie sa ai rabdare cu ea ,sa ii faci pe plac .
Ducetiva la un film in care sa nu fie nici o fata laughing faceti o mica excursie undeva unde sa fiti doar voi 2 sa puteti sa va spuneti ce simtit si sa hotarati impreuna ce e de facut ca relatia voastra sa mearga mai bine ( si cel mai important lasati telefoanele acasa !)
Si sa stii cine nu e gelos nu iubeste , cine nu iubeste nu stie ce e bun in viata !
Mult succes , s.ar zice ca ai avea nevoie !

3 răspunsuri:
| Daria a răspuns:

Chiar are o problema... Tu esti sigur de sentimentele ei pentru tine? Daca nu te lasa sa faci nimic pentru cao deranjeaza, vorbeste cu ea si clarificati lucrurile.Oricum...ciudata fiintastraight face

| doinitza12 a răspuns:

Pai inseamna ca te iubeste mult daca face asa...sareaza dragostea voastra cu un pic de romantica.
flori.
plimbari la luna.
cind mergi pe drum si vezi vreo fata sarutao pe wea sa inteleaga ca nu tie rusine cu ea
sarut-o mai des.
spune-i mai multe replici amoroase
fa-i complimente. fetele le iubesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te cam joaca pe degetestraight face. E prea răsfățată adică asa ai învățat-o. Nu prea mai ai cum s-o desveti de asta, coarnele au crescut și nu mai dau înapoi, poate doar sa crească și mai mari.