| NuAmGasitUnNume a întrebat:

Am o mica (f mare) problema:

mi-am filmat la scoala colegi cum fac toti felul de trasnai, sar peste catedra!

au aflat profesori si directorul!

se va propune scaderea notei la purtare!

am promis ca steg clipurile!

cum sa le sterg ca nu stiu!

(FILMULETELE SUNT PE YOUTUBE) le-am pus deja pe privat, dar cum le sterg? va implor!

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Dai click la My videos acolo alegi clipul care vrei sa stergi, bifezi patratul din partea stanga si deasupra lui alegi Action si de acolo dai la Delete.

| NuAmGasitUnNume explică (pentru evenso):

Iti multumesc! asa le-am pus pe private, dar nu am vazut DELETE!laughing

| NuAmGasitUnNume explică (pentru evenso):

Iti multumesc! asa le-am pus si eu pe PRIVATE, dar nu am vazut DELETE!laughing