| AdrianGT a întrebat:

Am o mica problema pe care nu am mai avut-o.Am sa ies la o intalnire cu o fata si imi este frica sa nu stau si sa nu zic nimica. Dati-mi subiecte de conversatie pe care le-as putea sa le pun.
P.S dau pamblica celui care imi da mai multe subiecte de conversatie. Va multumesc big grin

Răspuns Câştigător
| carolinaa a răspuns:

In general, fetele doresc complimente, sa fii atent cu ea! nu te stradui prea tare, fii tu asa cum esti si vei vedea ca te place! sa nu ai emotii...si sa nu uita trandafirul acasa:*

8 răspunsuri:
| maria999 a răspuns:

Puteti sa vb despre pasiunile voastre comune, ii poti face complimente (noi fetele adoram acest lucru). Succes!

| david1234567890 a răspuns:

Poți să-i spui glume, să găsiți despre ce să discutați. Baftă!

| AdrianGT explică (pentru david1234567890):

Mai concret glume despre ce? nu pot face glume despre ea ca se supara

| Alexxxxx1 a răspuns (pentru AdrianGT):

Mai concret glume...
Deci ii spui o poveste amuzanta: eram acolo si s-a intamplat asta, acela a spus asta... ai tu povestile talewinking
Poti fi si putin mai nesimtit,dar nu prea mult, ca va crede ca esti un nesimtit vulgar...
In principiu povesti amuzante, de unde vor veni alte subiecte de conversatie, la prima intalnire deschizi subiectul si dupa totul e de la sinewinking
Si inca ceva: am vazut ca cineva tia scris sarut-o, sarut-o din nou, sarut-o din nou... Eu nu iti recomand sa faci exces chiar de la prima intalnire, un sarut e de ajuns... aveti timp happy eu de fapt nici nu sarut la prima intalnire ci doar dupa aceeawinking
Sper ca te-am ajutatwinking

| c0ton a răspuns:

Zii o gluma buna dar sa nu fie legata de un caracter legat de ea adica daca e blonda sa nu ii zici de exemplu ce face o blonda in desrt curata praful.
Nu zic ca ar fi asa ea ca blondel is destept eu vorbeam de unele is ca in gluma de mai sus.
Sa-i zici ca e frumoasa ii sta bine cu hinele pe care le poarta.
Apoi o replica frumoasa gen A fost una din cel mai bune nopti din viata mea.

| Bianca306 a răspuns:

Poti sa glumesti cu ea,
sa ii spui ca ii sta bine cu ce poarta,
ca e frumoasa,
o saruti
si bagi si tu subiecte de scoala putin se prieteni, iarasi o saruti,
si mai gasesti si tu niste motive
cum se simte etc.
tu o cunosti si sti cel mai bine sa zici

| AdrianGT explică (pentru Bianca306):

Asta e prima intalnire cu ea si daca merge o sa fiu cu ea.

| Aηdяєєa a răspuns:

Pai intreab-o despre ea cum este, ce ii place sa faca..intreab-o despre vacanta, daca s-a distrat in vacanta ..etc
gasesti tu ceva despre care sa vorbiti sau poate gaseste ea big grin. sau daca esti glumet, fa-o sa rada sa se simta bine in compania ta. Da-o gata happy
Succes!