| SisiZoe a întrebat:

Referitor la serialul nini : de ce Celina a abandonato pe Sicilia?

4 răspunsuri:
| PinkyFlor a răspuns:

Celina a abandonato pe Romita pentru ca s-a gandit ca nu stie cum sa o creasca si ca nu o va putea ingriji pentru ca nu stie.
Sper ca te-am ajutat:*

| LaySsa27 a răspuns:

Nu cred ca a abandonat-o, cred ca Eva (asistenta Celinei) a luat pe Sici si a dat-o spre adoptie lui Tomas! Dar, daca aflu sigur o sa iti spun!

| roobert a răspuns:

Nu stiu dar aflu si iti spun.

| anda92_1833 a răspuns:

Nu stiuu...ma uit in fiecare seara la nini dar in acea seara nu m-am uitat o sa ma uit cand am timp simp si promit ca o sa iti spun!