| Pυƒυℓєтє a întrebat:

Am o pagină de FaceBook, şi nu ştiu cum să fac poze de profil... Adică să fie o poză, şi să pun eu un fel de "balonaş" transparent un pic, unde să pun numele de la pagină. Şi nici nu ştiu cum să fac un fel de poză, care are numele de la pagină, şi în dreapta este o lupa de la "Search".
Ştiţi voi despre ce vorbesc eu, nu? Dau FUNDA pentru cel/cea care mă ajută!

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| diia29 a răspuns:

Http://www.pizap.com/ aici poti sa faci poze de profil si de coperta foarte frumoasa, daca nu te descurci, imi zici mie si iti fac eu una :D

| Pυƒυℓєтє explică (pentru diia29):

Pe programul ăsta lucrez, dar nu pot să fac bara cu numele paginii, care arată că dai Search pe FaceBook, şi nici nu pot să fac "balonaş" transparent pe poze sad
N-ai alt program sau ceva? sad

| Pυƒυℓєтє explică (pentru diia29):

OK, mersi :* Stai să văd dacă reuşesc happy

| GeOrgyAnNa001 a răspuns (pentru Pυƒυℓєтє):

Poti sa faci multe si balonas da nu sti cum