| anibanani145 a întrebat:

Am o petrecere de Anul Nou la mine acasa si nu stiu cu ce sa ma imbrac. ma ajutati? Funda happy

Răspuns Câştigător
| ihavenoidealel a răspuns:

Ia-ti o maleta sau o bluza alba, maneci sau o jacheta peste (care iti place tie), niste jeans albastrii (nu conteaza daca sunt "zgariati" ca sa zic asawinking si niste ghete cu tinte, capse. poti adauga ce accesorii ai tu! bafta!

14 răspunsuri:
| an0therkid a răspuns:

Pijamaleee laughing (vei fi foarte originala si toti se vor uita la tine)

| anibanani145 explică (pentru an0therkid):

Eu vreau raspunsuri bune. nu bataie de joc. paa!

| an0therkid a răspuns (pentru anibanani145):

x_x
nu iti convenea nu raspundeai =_=

| anibanani145 explică (pentru an0therkid):

Paaaaa!

| an0therkid a răspuns (pentru anibanani145):

Bla bla bla

| anibanani145 explică (pentru an0therkid):

Paaaa!

| an0therkid a răspuns (pentru anibanani145):

Paaaa! (vezi, si eu pot laughing )

| anibanani145 explică (pentru an0therkid):

Ar fii mai bine sa nu ma mai stresezi!
Hai paaa!

| an0therkid a răspuns (pentru anibanani145):

De ce ai raspuns?
daca esti atat de superior si nu ai fost in stare sa razi la o gluma de la bun inceput inseamna ca te pui la mintea unui copil laughing
aaaa si renunta la replicile de 2 bani gen "paaa"; vor trage in jos o persoana atat de inteligenta ca tine
SARBATORI FERICITE!

| rihanaaaaaa17 a răspuns:

Ai multi invitati? Ai putea sa.ti iei o pereche de colanti cu o camasa sau o bluza alba...

| anibanani145 explică (pentru rihanaaaaaa17):

Am cum multi invitati. multumesc

| JustinB a răspuns:

Imbraca-te cat mai lejer. Daca esti baiat iti poti lua o pereche de pantaloni si un tricou, iar daca esti fata iti poti lua o pereche de blugi si o bluza sau un tricou.