| LanaDelReyFan a întrebat:

Am o prietena, si am facut pe facebook o poza cu mine cu ea si cu inca niste fete printre care si dusmanca ei, si le-am etichetat pe toate ca cele mai bune prietene si BFF si s-a suparat pe mine prietena mea, ce-ar trebui sa fac? E vina mea? cryingcryingcryingcrying va rog Help me! Dau fuunda uriasa!

Răspuns Câştigător
| Atechan a răspuns:

Doaaaamne! Cum sa se supere din atata lucru? Inseamna ca nu e BF. Daca vrei poti sa le scoti.
Nu e in nici un caz vina ta. BAFTA!

| LanaDelReyFan explică (pentru Atechan):

Ba e BFF, oricum, tie iti dau funda.big grin

| Atechan a răspuns (pentru LanaDelReyFan):

Eeee. la cum va certati. nici BFN nu e. daca intelegi big grin

5 răspunsuri:
| LanaDelReyFan explică:

I-am explicat ca nu e mare lucru, si am sters poza, ne-am impacat, dar mersi oricum

| metamod a răspuns:

De ce s-ar supara?
Va dusmaniti de la varsta asta? Sunteti toate niste toante.
Daca ar fi "cea mai buna prietena a ta" ar trebui sa-ti spuna frumos sa stergi poza respectiva, nu sa sara de mot in sus.
Astfel de specimene nu ar trebui bagate in seama, nu vad rolul de ce de la varsta asta va dusmaniti unele pe altele.
Ce i-a facut respectiva prietenii tale? I-a furat baiatu? I-a incendiat casa?
Aberatii. Nu o mai baga in seama (parerea mea)

| LanaDelReyFan explică (pentru metamod):

App cine esti sa ne faci toante?>