| PyScHoTeLRoOz a întrebat:

Am o problema cu o fata. e cam ciudata si cam tiganca bun sa incep sa imi spun povestea deci ea vrea sa ma bata deoarece au am avut un prieten in constanta care nu i-am dat poze cu minestraight face si. a a aflat ca nu eram eu, eu nu dau poze cu mine la persoanale pe care nu le cunosc pentru ca nu poti sa stiii ce se ascunde in spatele calculatoruluistraight face asa bun si am pacalito si pe ea, este tiganca aceasta fata colega mea e de partea mea si sa imprietenit cu ea intre ghilimele ...ca sa afle mai multe cand vine la scoala sa ma bata si bla bla blastraight face asa bun.winking si prietena mea( colega mea) mi-a zis ca a vorbit cu ea si o sa vina sa ma bata cand o sa uit eu ca ma amenintat cu bataia si ca intr-o zi buna o sa ajung la spitalstraight facecrying si colega mea mi-a zis sa am grija si daca o vad in fata scolii sa nu ies din clasa pana nu vine politia pentru ca. poate sa vina cu satra de tigani daca e tiganca si atunci e mai rau.ca poate sa ma rupa in bataie.bine nu ar avea cum pentru ca la scoala noastra avem camere si afara si inauntru. si oricum daca ma ar bate.afara camerele de la politie sau de unde sunt ar vedeao si ar avea mari probleme daca ar fi sa vina si sa ma bata si sa chem politia am sa ii spun aceeasi povestewinking dar imi este frica sa nu intru in belele mai mari dupa aceeastraight facema rog. politia poate o sa spuna ca eu sunt vinovata ca nu am dat poze cu mine. a si un mic detaliu am uitat nu am dat poze cu mine nici ei, ea mi-a dat poze cu ea si am facut-o proasta, si in mai multe feluristraight face helpp mestraight face poate sa vina cu satra de tigani?

Răspuns Câştigător
| klau123ful a răspuns:

Dami id ei ca o prapadesc funda? pls add daca vrei ajutor klau_tm_rapp

7 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Mergi la politie si lasa bla, bla, bla...

| RawrLexa a răspuns:

Doamneee',poate,dar doar o sa-ti dea o palma,si cu aia acre vine, daca te vede mai mica, dupa cum vb ai amxim 13 ani,aia nu o sa-ti faca nimic,si stai calma. nu se baga asa, mai ales ca-i tiganca!happy
Stai calma.:p
SI prietena aia a ta, baga vrajeli' dupa cum observ si simt.happy

| xCriminalBitch a răspuns:

Bună...
Doamne fereşte. Nu cred că iţi poate face ceva, dar eu zic sa te pregateşti.
Să te bată pentru nişte jocuri virtuale, nu e prea sănătoasă.
Vorbeşte cu mama ta. Ea te poate inţelege cel mai bine, şi sigur te va ajuta.
Cât despre poliţie, nu au cum sa te găsească vinovată. În cazul în care eşti minoră, acea fată nu are voie să ameninţe minori.

Încă un lucru, ai făcut foarte bine ca nu i.ai dat poze cu tine, să faci aşa şi pe viitor.

| PastilutzaColorata a răspuns:

Pai, sa fim seriosi :/. Nu are cum sa te bata. nu are tupeu :/. plus sunt sigura ca vrea s-o faca intr-un loc public. stay relax. n-o lasa nimeni sa te bata :/.

| Alyn123 a răspuns:

Buna
Uite am avut si eu o problema la un pic fel cum e ata, cand eram mai mic am vazut cand 2 satre cand se bateau(sa ales cu sange etc.) eu unu am ramas intepenit si am vazut toata bataia, dar nu stiu cum un tigan m-a vazut si s-a uitat urat la mine(era plin de sange pe fata si cu ochiu umflat ma mir ca m-a vazut), eu unu am fugit.mi-a fost o frica foarte mare! N-am dormit toata noaptea.a doua zi i-am spus la la parinti totul... Dupa o saptamana a venit politia la mine si le-am zis tot ce am vazut.Asa am scapat! Sfatul meu este sa spui la parinti tai sau sa mergi la politie...eu unu asa as face.
Mult noroc, bafta!(Dupa cate mai stiu acei tigani au fost inchisi)

| AndreiMasterX a răspuns:

Da id ei pe provat ca merge eu cu gasca si batem toata tigania mami lor

| PastilutzaColorata a răspuns (pentru AndreiMasterX):

-__-. Bate bossu musca la karate.