| Bogdaaan a întrebat:

Am o problema cu tenul{cosuri [in jurul cosurilor se formeaza pete rosii] }, folosesc zineryt de 3 saptamani... inainte aveam multe cosuri mari si urate in jurul lor erau pete rosii... acum de cand folosesc zinery am multe cosuri mai micute [albe] cu varful alb! e normal? o sa imi treaca? [din cate stiu nu e bine sa le storci ca se raspandesc microbii chatterbox] [ funda]!

Răspuns Câştigător
| Bambicuochiiverzi a răspuns:

Zinerit este o sulotie care ar trebuie sa ti le usuce da nu le sparge pentru ca iti faci rana dar eu am folosit zinerit de 2 ori pentru ca nu iti trece chiar din prima dar acum nu maiam cosuritongue eu am avut multe. Dar daca nu functioneaza sa mergi la dermatolog sa iti deie o crema pentru tenul tau.

| Bogdaaan explică (pentru Bambicuochiiverzi):

In prima saptamana simteam cum mi sa uscat tenul foarte mult... iar acum nu prea simt! [ cred ca nu is mai face efectu' ] oare sa fie prea slab pentru tenul meu thinking

2 răspunsuri:
| Bambicuochiiverzi a răspuns:

Nu cred ca ii slab dar date cu el pana la sfarsit si apoi o sa vezi ce se intampla ca nu poti sa stii inca