| Nousername a întrebat:

Am o problema destul de jenanta, da na'. Intrebare pentru fete, deci eu am 15 ani. Menstruatia mi-a venit la 12-13 ani. Am avut-o neregulata pana acum cateva 3 luni cand a inceput sa imi vina la timp. Acum nu stiu ce am! Deci vreau sa zic ca trebuia sa imi vina acum 2 saptamani, acum o saptamana m-au durut sanii, dar numai 3-4 zile si acum nu ma mai doare nimic si nu am nicio simptoma, ca si cum ar fi sarit peste luna asta! Nu inteleg, mi-e frica dar stiu ca nu am de ce, deoarece nu am avut niciodata contact sexual, deci nu exista faza cu insarcinatu, ...cred. Deci vi s-a intamplat vreodata? Acum, in momentul asta mentionez ca am greata, dar nu cred ca are legatura. SUnt destul de speriata. funda

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Probabil e o dereglare hormonala, daca zici ca nu ai facut sex atunci nu ti fa probleme legate de sarcina, o sa ti vina stai linistita

| maryana5 a răspuns:

Lipsa de calciu, fier sau magneziu. Mergi la medic happy

| Andrrr a răspuns:

E ceva normal.Mie nu imi vine nici 5 luni nu e ceva ingrijorator.Ar trebui sa te simti norocoasa ca nu ai aceasta problema saptamana de saptamana. Dupa un timp o sa ti se regleze, dar sa nu te ingrijorezi daca dureaza mai mult pana se intampla, poate
dura chiar 2 ani sau mai mult.