| byanka32 a întrebat:

Am o problema e despre scoala, diriginta mea este o mincinoasa si aroganta, m-a acuzat ca dupa ore as fi ramas cu un baiat in scoala sa ne sarutam si chestii din astea ( eu termin orele la 2 ) dar si cica si a pierdut increderea in mine si m-a pedepsit, iinsa mama m-a crezut si a sunat-o pe diriginta mea si i-a spus ca nu am nici-o vina deoarece eu la doua si zece eram acasa...de obicei fac mai mult de 10 minute pana acasa dar in ziua aia m-am grabit aveam programare la doctor..si acum baiatului nu-i face nimic spune: Dar el e baiat este ultimul sau an de liceu tu mai ai inca 2! si chestii din astea Ce sa fac? nu mai suport ma tachineaza mereu si ma face sa ma simti foarte prost, nu am nici-o vina si spune altor clase ca ma comport ca o.....si schimb baietii ca pe sosete... dati-mi un sfat va rog! Eu o ignor dar nu e de ajuns, vreau sa ma razbun...stiu ca razbunarea e arma prostului dar nu chair razbunare,, o mica lectie. doua cuvinte prin care sa intelegeaga greseala ei Help mee

Răspuns Câştigător
| HenkyPenky a răspuns:

Pana la urma daca tie iti merge bine cu scoala asta e ce conteaza. Nu merita sa iti pierzi timpu' cu astfel de babe nebune. Sincer, atat timp cat mama ta e de partea ta nu vad panica. Las-o sa abereze, n-ai ce sa-i faci. Bafta! :*

8 răspunsuri:
| missoriginal a răspuns:

Si la mine a fost un caz asemanator...
Era la sfarsitul orelor iar eu eram de serviciu pe clasa iar cel mai bun prieten al meu a ramas sa ma ajute.El a inceput sa arunce cu creta in mine si am inceput apoi sa aruncam cu creta unul in altul si faceam putin zgomot. Apoi a venit profa de desen si ne-a vazut si a zis ca ce facem si normal ca se gandea ca facem prostii si ne-a dus la directoare.Cum noi am stat si am explicat de vreo 4 ori acelasi lucru ne-a spus sa-i sunam pe parinti.parintii lui cristy nu aveau cum sa vina, mama era la o matusa in alt judet iar cum nu aveam pe altcineva a trebuit sa il chem pe tata de la firma(el cum e director nu a fost prea fericit ca era ocupat deci normal ca nu era de bine...)si a venit si i-am explicat si lui iar el a inteles si a vorbit cu directoarea(ea habar nu avea ca e director asa ca normal ca era surprinsa). Pana sa vina se tinea tare ca ne scade nota la purtare(eu eram chiar revoltata deoarece mereu luam premiul 1 pe scoala si nici cristy nu era mai prejos) iar cand a vb cu tata gata, prin minune s`a rezolvat tot.
Stiam ca asa va fi insa nu credeam ca directoarea e asa nesimtita si profitoare.
Deci cheama`l si tu pe tata la scoala.

| PeaceDay a răspuns:

Daca are masina, sparge-i rotile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si vrei sa rezolvam noi la Dragoste si sex?

| byanka32 explică (pentru anonim_4396):

Am ales aici pentru e mai vizitat asa ca ori ajuti ori taci

| anonim_4396 a răspuns (pentru byanka32):

Controleaza-ti vocabularul si respecta regulamentul.

| byanka32 explică (pentru anonim_4396):

Da te am injurat cumva? ca eu nu vad.ti am spus adevarul e treaba mea unde vreau sa pun intrebarile

| HenkyPenky a răspuns:

Cam nasol, tot ce poti sa faci e sa iti mearga bine la scoala ca asa nu are ce sa comenteze, macar cu atat ii "dai peste nas" ceva la modu' e problema mea ce fac dupa ore atat timp cat sunt ok cu scoala... Doar o idee.

| byanka32 explică (pentru HenkyPenky):

Stiu,sunt buna la invatatura dar ei nu i comvine

| HenkyPenky a răspuns (pentru byanka32):

Pana la urma daca tie iti merge bine cu scoala asta e ce conteaza. Nu merita sa iti pierzi timpu' cu astfel de babe nebune. Sincer, atat timp cat mama ta e de partea ta nu vad panica. Las-o sa abereze, n-ai ce sa-i faci. Bafta! :*