| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema.eu am in camera 2 flori pe care cica ar trebui sa le ud.desi trec pe langa ele in fiecare zi, uit sa le unde.cum fac sa nu mai uit? mi-e frica sa nu se ofileasca nail biting funda pentru raspunsu care ajuta cel mai mult!

Răspuns Câştigător
| odorash a răspuns:

Buna. Scrie pe o foaie cu rosu Florile! Si lipeste-o unde te uiti cel mai des ( pe frigider, oglinda)
O seara buna.

1 răspuns:
| nomi1029 a răspuns:

Poti sa iti pui pe usa de la camera ta o foaie "Sa nu uit sa ud florile" si asa nu o sa mai uiti.Sunt mai multe feluri, dar eu asa fac sa nu mai uit ceva.