| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema mai ciudata, deci eu ca și persoana sunt capabilă de orice, am dovedit asta de n ori, pot sa fac ca-n orice, sunt talentata, Ambitioasa, vorbăreață, curajoasa însă…am niște convingeri înrădăcinate ce îmi afectează viața, convingeri venite din temeri și care nu ma reprezintă și știu ca nu au legătura cu mine însă cândva am crezut și acum din cauza lor nu pot fi eu insumi și nu ma gândesc însă îmi apar in subconștient mereu, vreau sa fiu eu insumi și sa trăiesc așa cum vreau…însă uneori ma simt incapabila sa fac asta

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da soro da, bem bem

| LostForForever a răspuns:

Rico unde ești? Stai ca vine fratele meu și te lămurește

| anonim_4396 explică (pentru LostForForever):

????

| LostForForever a răspuns (pentru anonim_4396):

Am un frate Rico este creier omul eu sunt versiune lui beta laughing) el este alfa

| anonim_4396 explică (pentru LostForForever):

Și care e legătura cu întrebarea pe care am adresat o?

| LostForForever a răspuns (pentru anonim_4396):

Ți-o va da el