| alexfanmetin2 a întrebat:

Am o problema.Sunt urmarit de ceva ce ma bantuie de la 5 ani eu am 9 ani acum.......chestia este ca atunci am facut o excurie intr-o casa bantuita din apropiere cu un prieten pe care il cheama Beny (pe mine Alex).Pe acolo era un tip un fel de gardian cu o masca de gen'u lui Anonymus si avea 5 mitraliere si o armura.Ne-a intrebat daca vrea sa vinacu noi noi logic am vrut.Pe drum ne-a povestit ce gasim acolo si ca el este sluga anumitui om care statea acolo, dar nu ne-a zis mai mult.La jumatatea drumului ne-a lasat sa continuam si o fantoma ca in the ring ne-a urmari

Răspuns Câştigător
| FatUglyVirgin a răspuns:

Da

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta se intampla doar in capul tau dar in orice caz du-te la biserica si vorbeste cu preotul si poate te si impartasesti cu ocazia asta happy

| FazakasAlexGabriel1977 a răspuns:

Asteapta indca 3 ani si iti trece, crede-ma