| Insomnii a întrebat:

rolling on the floor rolling on the floor cica il bantuie o fantoma pe fernando de la caransebes rolling on the floorrolling on the floor
vreau si eu o fantoma sa ma bantuie >8-

12 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

...vezi sa nu iti gasesti fantoma pe TPU...

| Bogdanux a răspuns:

Vreau o fantoma sa fac sex cu ea.

| BlackVeil a răspuns:

Il bantuie prostia.

| Loveis4free a răspuns:

Mai incet cu dorintele astea ca acum vine BiancaFetitzaavortata si iti spune ca de acum e ea fantoma ta

| Insomnii explică:

Eu cred ca fernando s-a vazut pe el insusi in oglida si de aceea a zis ca a vazut o fantoma.

| NothingToEat a răspuns:

Ma bantuie profa da mate

| Anonymus314 a răspuns:

Te bantuie... romana

| Insomnii explică (pentru Anonymus314):

raised eyebrows e un banc sec sau ce ca nu m-am prins

| TeChişÎnFreză a răspuns:

Gresit. El o bantuie pe saraca fantoma. Mi-e mila de ea.

| Tricker a răspuns:

Pe fernando il bantuie gramatica, scoala pe care nu o frecventalaughing

| DemonWolf a răspuns:

Pe fernando il bantuie ceva sunt sigur de asta.
Da nu o fantoma.PROSTIA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nicio problemă. Îl rog pe Dumnezău când se întoarce de unde era plecat să îl trimită pe spiritul sfânt să te abuzeze la noapte.