| IoanaIonuca a întrebat:

Am o relatie de vreo o saptamana, dar parca m-am plictisit deja) Parca nu e atractia aia ce trebuie sa fie. Si zici ca imi sta capul doar la colegul meu de clasa (pe care l-am placut sau inca il plac ) Acum ca suntem in practica si nu il vad, nu am nimic. Dar cand suntem la scoala, imi da peste cap toate socotelilelaughing De cand a aflat ca am prieten, nici nu mai prea vorbeste cu mine si parca e gelos. Ce sa cred, ce sa fac?

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Te-ai bagat intro relatie total aiurea, acuma ce o sa creada ala azi cu unu maine cu altul

| milkie a răspuns:

Pe scurt: da-i papucii.