| pastapac a întrebat:

Am o stare ciudata de suparare fara motiv. Cum sa scap de ea?

Răspuns Câştigător
| PeaceDay a răspuns:

Iesi la o bere cu prietenii ( daca esti baiat)!

| pastapac explică (pentru PeaceDay):

Sunt fata happy

| PeaceDay a răspuns (pentru pastapac):

Nu mi-am dat seama dupa nume. In cazul asta ...iesi tot cu prietenii, ai sa uiti de suparare.

6 răspunsuri:
| Jameson a răspuns:

Plangi si descarcate

| LukaVocaloid a răspuns:

Nu stiu sigur de ce si eu cateodata am o stare de suparare fara suparare fara nici un motiv gandeste-te de ce esti suparata si incearca sa o dai la o parte sau ceva de genu

| BluishAngel a răspuns:

Stiu cum e.Fiecaruia ni se intampla sa avem stari din astea pe perioada adolescentei, dar linisteste-te.De fiecare data cand te simti asa, gandeste-te ca, asa cum a inceput, asa o sa se si termine happy. Eu asa fac si imi trece.

| lorena21 a răspuns:

Supararea mereu are un motiv dar cate odata nu ne dam seama care ie motivul poate fi oboseala sau stresul daca nu sti sigur care este motivul inseamna ca te ai plictisit si ai nevoie de o prietena sa petreceti timpul in preuna sau poti face un dus sa te relaxezi putin sper ca ti-am fost de folos