| regina a întrebat:

Am observat ca pe TPU sunt o gramada de copii care doar au invatat sa scrie si isi dau si ei cu parerea sau pun tot felul de intrebari stupidesadAcum nu stiu ce sa cred, eu am 18 ani. Oare sunt eu in plus? Mai gasesc pe aici persoane de 17, 18 ani sau mai mult? Nu am contul de foarte mult timp, cam de o saptamana si din ce am vazut din intrebari sunt multi copii pe aici de 8, 9 ani.Nu am nimic cu cei care nu raspund aiurea sau pun intrebari tampite dar cred ca sunt cam mici pentru unele lucrurihee heeVoi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| AndaAndore a răspuns:

Mda, dar na. sunt si ei copii, au nelamuriri.
Adevaru` e ca unele intrebari sunt chiar. n`am cuvinte.
Dar asta e. n`ai ce sa le faci, site`u asta e facut pentru toate persoanele de orice varsta.
Acu` ca sunt si din astia mici. norocu` nostru.
Cel mai bine daca nu ne convine intrebarea, nu raspundem.
Dar ar fi bine, indiferent de intrebare sa raspundem, ca pentru ei poate raspunsu` nostru, chiar daca e la o intrebare banala, ii ajuta.
Parerea meawinking
te-am pupat!:*

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu am 32 de ani.

| Nicoleta a răspuns:

Bun venit pe site! Nu esti in pluslaughing, cei care posteaza aiurea is in plus
eu am 17.
Exista pe site multi utilizatori de la 17 ani in sus, doar ca nu ai avut destul timp sa ii cunosti.
cat despre copii de 9 ani care posteaza aiurea intrebari, mai bine s-ar duce la jucariile lor.

Răspuns utilizator avertizat
Stefan
| Stefan a răspuns:

Ai dreptate, consider ca o discutie cu administratorul TPU ar fi binevenita.

| AndaWest a răspuns:

Hmmm, eu am 19ani si chiar azi mi-am primit niste injuraturi prin mesaje de la o copila de 11anistraight facedeci am ramas cu gura cascata...acuma nu mai poti raspunde la o intrebare, ca sar cu gura pe tine toti bebelusii si de-a dreptul fetita aia imi spunea sa nu imi mai permit sa fiu ironicalaughingoh doamne mare ti-e gradinita(in cazul asta)hee hee

| LePoneyBlanc a răspuns:

Din cand in cand mai dai si de persoane mai luminate, insa majoritatea sunt copii... nu prea isteti (despre care degeaba spui ca au invatat sa scrie, ca din cate vad eu nu prea stiu).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu tot 18 am. Trebuie sa ii înțelegem și pe ei, dacă în alta parte nu găsesc răspunsuri la întrebările lor...Eu zic ca sunt de toate pe site și mici și mari...
Bafta.

| aLyN96 a răspuns:

Am si eu o intrebare... Exista Mos Craciun? laughing)rolling on the floor)