| Adela50 a întrebat:

Cea mai buna prietena a mea merge sa se intalneasca cu iubitul si mai vine un baiat pe care il plac, dar nu stiu ce sa vorbesc cu el pentru ca ne plictisim amandoi si el nu zice mai nimic, iar eu nu vreau sa vina alta fata. Ziceti`mi si mie niste subiecte va roglove struck. Dau fundita.

4 răspunsuri:
| YukyTsukiyomi a răspuns:

Am patit si eu la fel sunt o gramada de subiecte dar iti spun eu ca daca il placi nu o sa ai curaj sa vb cu el adica pur si simplu nu indraznesti uite niste subiecte:scoala football, prieteni, ce a mai facut inceraca sa-i pui intrebari ca sa il cunoasti

| Dulke a răspuns:

Creca o sa il plictisesti daca te apuci sa il intrebi de muzica. etc doar de fotbal ar fi interesat bineinteles daca joaca asta trebuie sa o sti tu. pai ce sa zic,. daca iti place baiathu zambestei frumos, si i'al cu intrebari dinalea sa ajungi cat mai aproape de el "care mai e viata ta"? cum stai cu dragostea?" si fi vesela fi tu insa ...succes kiss

| Dance_1650 a răspuns:

Ar trebuii sa il intrebi ce mai facut? vezi ce sporturi ii plac sh pomenesti d ele, sh dup o sa gasiti singuri intrebaribig grinSper ca te-am ajutathee hee

| madalina97_7913 a răspuns:

Unui baiat i se pare placut la o fata cand aceasta este interesata de el. intrebari pot fii : muzica, scoala, sporturi, chiar il poti intreba daca stie sa instaleze nu stiu c program la pc pentru ca tu nu ai stiutwinking ce face in timpul liber, jocuri, poti ajunge mai aproape de el daca el practica vreun sport pe care tu nu si ii ceri sa te invete si pe tine, o sa incepeti sa petreceti mai mult timp impreuna, depinde acum ce fel de persoana este happyda-mi rasp daca a mershappybig grin:p