| Emma_3399 a întrebat:

Am pus o intrebare, am primit raspunsurile de care aveam nevoie, acum spuneti-mi si mie cum sa sterg intrebarea respectiva. Funda

Răspuns Câştigător
| Myuu a răspuns:

O intrebare nu o poti sterge, dar poti sa o raportezi.Sub intrebare este:
-conţinut obscen/ilegal
-caracter irelevant
-neinteligibil sau spam
Dai pe una dintre ele si o raportezi, s-ar putea sa se stearga sau s-ar putea sa nu.

3 răspunsuri:
| LoL a răspuns:

O raportezi

| κλάους a răspuns:

Nu ai cum sa stergi o intrebare, decat daca te duci cu un motiv FOARTE BUN la pagina de contact si ii rogi pe Admini sa o stearga!

| dAdU_3735 a răspuns:

Intrebarea ramane happy nu ai de ce sa o stergi happy o poate sterge moderatoru... Funda?