| Lory_8806 a întrebat:

Va rog sama ajutati cum pot pe saitul acesta dupa ce am pus intrebare si am primit raspunsurile, pe urma intrebare sa o sterg va rog care stie sa imi spui...

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Pai poti sa iti raportezi singura intrebarea la ''contact'' si sa ai motive pentru care vrei sa-ti fie stearsa acea intrebare!

Elianna
| Elianna a răspuns:

Raporteaz-o tu si mai roaga pe cineva sa o faca! Daca este raportata de doua persoane se sterge cam in 8 ore. Daca nu, fa o cerere la "contact" a ti-o stearga adminii.

| Broadband a răspuns:

Nu merge sa o stergi,
cel mai probabil sa o editezi daca intrebarea e mai recenta.