| anonim_4396 a întrebat:

Am sani la 12(mari) ani si nu prea imi place sa port maieu sau tricou. mi-e rusine. ce imi recomandati?

6 răspunsuri:
| คиค a răspuns:

Cum sa iti fie rusine!?
Poata o bustiera sau eventual cea mai mica marime la sutien.fi mandra de asta!
In timp ce alte fete poarta sutien cu burete tu ai de la natura si trebuie sa profiti din plin.

| covexrobu a răspuns:

Sa ne arati o poza laughing. Pai poarta sutien si peste un tricou sau o bluzita mai larga.

| dewix a răspuns:

Nu trebuie niciodata sa iti fie rusine ca ai sanii prea mari.
Accepta-te asa cum esti! In timp ce alte fete ii au prea mici tu te plangi ca iti e rusine cu ei. Tu stii cate ar vrea sa fie in locul tau?
Si eu ii am mari pentru varsta mea, am aproape 13 ani, dar nu imi e rusine deloc, eu chiar port tricouri decoltate whistling
Eventual, evita hainele stramte. happy
Si poarta bustiera. E mai buna.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai poarta un sutien sau o bustiera

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cat de mari? si eu am 12 si nu mi separe ks mari desi mi-am vazut colegeler la dusuri si nu ii au atata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sh eu am tot 12 ani...La inceput sh mie mi-a fost destul de rushne...dar dupa am incercar sa ma obishnuiesk cu idea sh chiar am obs ca unele mele prietene ish doresc da aiba sanii mari