| navinia a întrebat:

thinking Deci,am o intrebare. (mai mult pentru fete) deci,vreau sa zic că, colega mea de banca are sutien la 12 ani si are sanii mai mici ca mine straight face. eu insa a doar cei 11 anisori ai mei am sanii foarte mari chiar mai mari ca ai ei si nu port sutien de si as vrea unul deoarece mi se observa thinking sfarcurile printr-un maieu/tricou/maleta. straight face straight face straight face Si oare de ce ii am asa mari? thinking Daca imi iau un sutien ma poate afecta cu ceva la sani? Mai sunt accesorii ca sutienul doar ca mai bune? straight face Ma afecteaza cu ceva la sani un sutien? APP. scuze pentru greselile de ortografie. *tastatura de carton* rolling on the floor si da, dau FUNDA. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Afãrinツ a răspuns:

Foloseste bustiera. Ai 11 ani.
Sunt bustiere cu burete si sunt unele fara burete. Recomand cu burete (nu ti se mai vad. sfarcurile.) laughing epic raspuns, stiu. tongue
Am 14 ani si am sanii, ei bine, nici mici si nici mari. smug Port sutien pentru ca uneori ma incomodeaza bustiera.
Du-te la magazin si vezi daca iti place cum te simti intr-o bustiera. Daca nu iti place, foloseste sutien.

2 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Nu-i indicat sa porti sutien la 11 ani, daca ti se vad sfarsurile si arata destul de inestetic foloseste bustiera.
http://www.vilaro.ro/......8a2d9c.jpg

| Lorde92 a răspuns:

Sutien la 11 ani laughing) cum va trece prostiile astea prin cap la varsta asta! Foloseste bustiera nici nu e indicat ca la varsta asta sa porti sutien.