| alx12366 a întrebat:

Am scris la compunerea narativa de la subiectul 2 numele dirigintei (nume și Prenume),se considera semn? O sa îmi taie toată evaluarea pentru asta?
Am inteles ca se corectează in alt județ și ca nu se considera deloc semn, ma puteți ajuta, va rog?

Răspuns Câştigător
| aXy99 a răspuns:

Sa speram ca nu. Chestia asta cu semnele e de pe vremea cand se corectau in acelasi judet. Nu ar trebui. Ar fi nedrept sad

| alx12366 explică (pentru aXy99):

Tatăl meu este jandarm, și a fost și in anii trecuți la diferite scoli la evaluare, și mi-a spus ca nu are cum sa îmi scadă, și dacă ar fi sa se întâmple asta, pun sa mi-o mai corecteze o data și o sa îmi refacă punctajul la loc

| aXy99 a răspuns (pentru alx12366):

Daca se intampla, poti face contestatie, nu te lasa. Hai sa fim optimisti happy

3 răspunsuri:
| Juper a răspuns:

Da sad