| skirlex a întrebat:

Am si eu o curiozitate, fetele fac "pârțuri" =), daca se poate sa răspundă fetele

3 răspunsuri:
| ZyReXe a răspuns:

Ele se caca cu diamante, se pisa curcubeuri si se besesc parfum de levantica rolling on the floor.
...Normal ca da...sunt tot oameni sau daca este sa o luam la o scara mai larga animale deci trebuie sa elimine gazele din organism

| LaLaura a răspuns:

Nu, ele se umfla. Normal ca da, toate animale fac, e un lucru normal pentru a elimina gazele si aerul din organism in exces.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu bre, ele se besesc buchete de lacramioare