| nuvrsa a întrebat:

Buna, am 13 ani. In urma cu 2 saptamani am facut s3x cu gagica mea. Am fost prosti amandoi si nu am folosit protectie. Fata a ramas gravida, nimeni nu stie despre asta, doar noi doi. Ce sa fac? Mi-e frica sa le spun parintilor

Răspuns Câştigător
| Robert2526 a răspuns:

Dupa doua saptamani, cum ti-ai dat seama ca e insarcinata? slaba gluma...

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cu ce ai făcut sex, puștiulică? La 13 ani ai doar o pu. țică.

| nuvrsa explică (pentru darrio2007):

Cu dragonu de 10?

| darrio2007 a răspuns (pentru nuvrsa):

Ce 10? Grame.
Auzi tu, dragon! Ha, ha!

| Violleta2022 a răspuns:

Cu ce ai facut tu sex, puiut, cu degetul sau cu nasul?
la 13 anisori nu ai penis, nu au sperma nici macar nu ai cu ce s afaci sex, ca cuculetul ala din chiloti este cat un degetle de mic si inca nu produce sperma.

| dullcat a răspuns:

Buna.Ar fi trebuit sa va fie frica inainte sa faceti sex.Acum nu aveti alta optiune decat sa vorbiti cu parintii amandurora, caci singuri nu puteti lua nicio decizie si nici actiona in vreun fel, se intelege de la sine.

| Furnicuta000 a răspuns:

Daca vreti sa renuntati la sarcina trebuie sa le spuneti imediat cat inca se mai poate face avort. Daca vreti sa il pastrati mai puteti amana dar ei tot trebuie sa afle. Sunt parintii vostri, o sa se enerveze dar pana la urma le trece, ei sunt singurii care va pot ajuta, ba chiar s-ar putea sa fie foarte receptivi in a creste copilul.

| ILoveBlackCats a răspuns:

13 ani? SI ea cat are?

| MAteiLaAjutat a răspuns:

Eu zic sa le faceti o surpriza si sa nu le spuneti si cand il naste veniti cu el in brate si SURPRIZAAAAAAAA!

| Alfheimr a răspuns:

Ai belit pl

| Bknee a răspuns:

Ar trebui să fiți sinceri amândoi și să le spuneți părințor. Dacă nu este prea târziu, dacă ea acceptă, poate face avort