| Adryana_6119 a întrebat:

deci...daca imi place de cineva cum sa fac sa vad daca si el ma place? va rog raspundeti rapidpuppy dog eyes

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| baby_3802 a răspuns:

Pai simplu incerci sa comunici cu persoana respectiva sh dupa ce sunteti prieteni... ii spui ce simti pentru el si el iti va spune daca si el te place sau nu.asa e cel mai simplu ca degeaba astepti sa faca el primul pas ca daca astepti prea mult poate o sa-ti placa mai mult sh dupa o sa te faca sa suferi ca el nu o sa stie nimic shpoate va strange alte fete in brate sh o sa te doara foarte tare asta! ti-o spun din proprie experienta