| anonim_4396 a întrebat:

La limba si literatura romana aveam 10, 10 si 10 in teza.
Trebuia sa mai primim o nota... dar nu am putut merge la scoala azi in ultima zi din motive personale. si mi-a transmis profa prin colegi ca nu imi incheie media fara a treia nota...Este posibil asa ceva?
Sau mai exista posibilitatea sa imi incheie media in prima saptamana din semestrul al II-lea?

6 răspunsuri:
| BellsC a răspuns:

Hm:? la mine de obicei daca e asa sa lipsesc...profesorii imi incheie media oricum ca imi pun ei o nota de la oral si cam atat.saddar acum nu stiu cum sunt profii la tinesad...asa ne mai zic si noua unii profi care vor sa glumeasca cu noi, dar tu ai 10 pe linie imposibil sa nu`ti mai puna unul stiind ca esti serioasa si ca inveti

| alessia a răspuns:

Pai... daca vrea poate sa ti-o incheie. dar mi-am dat seama ca esti la gimnaziu nu? sau ma insel? iti trebuie macar a 3a nota.cu toate ca ar trebui 4, 5, dar ma rog.si nu poate sa ti incheie media pe sem 2

| simo4angel a răspuns:

Depinde normal mediile se inceie la sf primului sem. dar daca ii arati profii dovada ca ti s-a intamplat ceva imp cred ca o sa te "ierte" si o sa te asculte in al doilea sem. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt la liceu, clasa a XII-a...
Si fac 3 ore romana /saptamana straight face...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se poate incheia media si in sem II. Am avut si eu un caz in clasa a 11-a. In sem II a fost ascultat/dat test si s-a incheiat media. Numai ca se trimite de la secretariat o instiintare catre parinti in acest caz.

| BabyDya a răspuns:

Pai...normal penttru cA LA MATERIE ITI TREBUIE UN MINIM DE NOTE si poate te va asculta...gandeste logic ca toata lumea terbuie sa isi incheie medile saptamana ASTA!