| gabryel a întrebat:

Am si eu o intrebare masinile Opel Calibra unde au tractiune in fata sau in spate?

Răspuns Câştigător
| tibiXpire a răspuns:

Depinde acum,,, varul meu are opel calibra tuning din anul 1996,, tractiune fata si spate,, si am vazut calibra doar cu tractiune fata...

6 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

In fata

| Marian™® a răspuns:

In fata au toate opel calibra deci fundita:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Corect este tractiune(pe fata) sau propulsie(pe spate). daca nu este 4x4 clar e cu tractiune, adica pe fata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In spate

| spayk a răspuns:

Pe fata de nu are 4x4

| Lv_Raresh_1998 a răspuns:

Pai..eu sunt obsedat de aceasta masina...si o sa te lamuresc. Opel Calibra poate avea tractiune integrala (4x4)..asta e de obicei la motoarele C20Let turbo.dar de regula are tractiune fata.ex C20Xe,C20Ne.