| theDrifter a întrebat:

Cine imi zice toate masinile cu tractiune spate?

4 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Pai sunt cateva mii de modele deci nu prea poti face o lista cu ele decat in cateva saptamani! Daca spui o anumita marca sau ce te intereseaza iti pot da modele!

| RS4 a răspuns:

Sunt foarte multe : americane, japoneze (supra, silva, unele skyline-uri, etc)! nu cred ca iti va da cineva o lista cu toate modelele din lume cu tractiune spate! cel mai bine cauti un model care iti place si te interesezi tu in ce versiuni s-a fabricat! bafta!

| bogz a răspuns:

Bmw-urile majoritatea.

| answer a răspuns:

Toate bmw-urile care nu sunt 4x4, mercedes-urile din penultima generatie si cred ca si jumatate din generatia cea mai recenta, unele modele de la toyota (modelle sport), de la nisan (modele sport) sau de la mazda si ar mai fii, dar nu imi vine in minte acum nimic in afara de astea; insa pot sa spun ca masinile cu tractiune spate, in general sunt pacatoase, mai ales pe timp de iarna, pentru ca derapeaza usor daca nu esti atent cu ele. Sunt ok pentru cei care le folosesc la curse, in drifturi si pentru cei care conduc mai sportiv (nu ma refer la teribilisti).