| C0XBOY a întrebat:

Am si eu o intrebare sunt din focsani si am pus la fisa de inscriere la liceu liceul pedagogic economic da la ele sigur nu intru asa... si dupa aia am pus liceul agricol si liceul 1 si la liceul agricol sigur intru si eu as cam vrea sa intru la liceul 1 la care am medie daca ma repartizeaza la liceul agricol si eu nu vreau pot sa ma mut sau sa fac ceva inainte sa inceapa scoala sa ma bag la liceul 1?

Răspuns Câştigător
| AnwtSsa a răspuns:

Dupa primul semestru daca nu ramai la nimic te poti muta! big hug Te pup si succes sa intriii unde iti doresti! >big grin

3 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Poti sa te muti dupa un semestru.

| IcsD a răspuns:

Te transferi din al 2`lea semestru in liceul 1

| C0XBOY explică:

Multumescbig hug