| anonima_3583 a întrebat:

Am si eu o mare problema. Am 15 ani si nu am avut niciun prieten pana acum si nu stiu sa sarut!crying Cum sa invat sa sarut? nu vreau raspunsuri cu : totul vine de la sine...

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Prieten, de aia iti arde tie? Rabda nu te precipita ca e devreme.

| Rockart a răspuns:

Eu nu înţeleg unde e marea problemă.

| toxik a răspuns:

Nu vad ce alte raspunsuri ai putea primii. Pentru ca in momentul cand va apropiati unul de altul si se apropie bu buzele lui de buzele tale "totul vine de la Sine" nu este o regula in a saruta. Fiecare saruta in felul lui happy StAI linistita te vei descurca. happy

| SanziM a răspuns:

E usor, nu ai cum sa iti dai seama cum se face pana nu te saruti prima oara, chiar vine de la sine, de exemplu cand te-ai nascut ai stiut cum sa manaci, instinctiv, e ceva de genuwinking nu poti sa inveti sa te saruti prin intermediul internetuluithinking nu e ceva ce se invata, e pur si simplu... peste catva ani cand o sa treci peste problema asta si o sa vezi o alta intrebare de genu pe net o sa iti dai seama ce vreau sa zic :* gaseste persoana potrivita si treci la treabawinking