| larisa_3995 a întrebat:

Bunalove struck, as avea si eu nevoie de sfaturi de la voi pentru problema urmatoare:nu stiu sa sarutsad, mi-am facut acum 2 zile un prieten si el tot incearca si eu nu il las pentru ca nu stiusad. El mi-a zis sa ma las purtata de val si totul vine de la sine, dar eu tot nu am inteles ce a vrut sa spuna cu asta, eu ce trebuie sa fac ca ma gandesc ca trebuie sa fac si eu ceva nu sa faca doar elsad. Poti sa ti si guma in gura in timp ce te saruti? si unde ai putea sa o ti? nu vreau raspunsuri in bataie de joc, va rog!

Răspuns Câştigător
| Waffle_6155 a răspuns:

In primul rand trebuie sa ai o respiratie curata. mesteca guma inainte de sarut. nu saruta cu guma, fiindca nu te vei bucura de senzatie atat de bine. poti sa te ineci si nu te vei simti comnortabil. nu e greu, te asigur, e chiar foarte frumos. daca el stie mai bine, lasa-l pe el sa "se ocupe". in timpul sarutului vei stii tu cand sa actionezi. totul vine de la sine, e foarte naturalwinking cum a spus si el, lasa-te purtata de val, inchide ochii si bucura-te de sentiment.

6 răspunsuri:
| Kylexy a răspuns:

Are drepatate larisa lasa-te purtata de val.si totul vine de la sine.

| AlexyLuvvU a răspuns:

Pai prietenul tau are dreptate ca totul vine de la sine happy Fa ceea ce face si el, e usor. happy
Guma in gura.pai hmm...eu zic mai bine nu pentru ca nu sunt sigura ca o sa ii placa luihee hee Poti sa o arunci tongue
Cum am mai spus totul vine de la sine, deci nu iti mai face atatea griji ca n-ai de ce happy

| claudiu_7386 a răspuns:

Va apropiati buzele, le lipiti apoi va jucati.

| RebeckahAllecsandra a răspuns:

Ma poti sa te saruti si fara"limba" cum se zice.Nici eu nu stiam sa sarut pana acum dar am invatat si in plus este ff simplu.Fa doar ce face si el si gata. SPer ca team ajutat.PLzz fundita!:X

| Ramoneluuu a răspuns:

Nimeni nu s-a nascut invatattongue
Poti sa cauti pe google despre sarutul frantuzesc si afli acolo ce trebuie sa faci si multe detalii happy
Cat despre guma. cand am avut eu primul sarut am avut guma in gura big grin dar acum daca ma intrebi, sincera sa fiu, nu stiu unde am tinut'o laughing totul vine de la sine happy

| Krissy_2728 a răspuns:

O doamnee. Pai prietenul tau are dreptate. Lasa-te purtata de val. Oricine zice ca nu stie sa sarute prima data, dar lasa ca te invata el. E usor si placut tongue