| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o mare problemasad
Eu sunt foarte complexata de defectele mele(3 la nr)Am 16 ani si unul dintre ele ar fi asa numita,, strunga"a mea.Nu spun ca este strunga pentru ca nu este*nu stiu cum sa explic*Cei 2 dinti din fata sunt foarte departati unul de celalalt si sunt strambistraight faceCa si cand ai avea 2 degete in sus dar nu drepte ci strambestraight face. As vrea sa imi conving parintii sa imi pun aparat dentar dar doar pe cei 2 dinti de sus si va intreb daca se poate asa ceva si cam cat ar costa.De asemenea astept si parerea celor care au purtat asa ceva.Insa ma intreb si daca pun numai pe cei 2 ceilalti sa nu fie si ei afectati.Nu prea stiu de aceea as vrea sfaturi cat de multe de la cei care se pricep la asa ceva si au rabdare sa raspunda. Voi da si fundahappy

PS:Nu incercati sa ma linistiti ca e bine asa cum este pentru ca nu este... orik nu voi intelege asa ca.Nu vreau nici sa rad cand ma imaginez cum rad cu ei asa.

Răspuns Câştigător
| Iolss a răspuns:

Pai eu port aparat dentar si nu poti pune doar pe dinti aceia.Pe mine m-a costat 12 milioane pentru ca este un aparat dentar care nu il da jos decat doctorul, dar e foarte bun.Pot sa spun ca mi-a indreptat dintii foarte frumos!

P.S:Acum arat ca o vedeta de la Hollywood. Daca vrei mai multe informatii id-ul meu este ioly_anda18. Funda?

4 răspunsuri:
| AnneBre a răspuns:

Nu poţi pune doar pe doi dinţi. Din câte am înţeles eu un aparat dentar costă în jur de 5 milioane, cel puţin dacă îţi pui în Iaşi.

| TheFlower a răspuns (pentru AnneBre):

In ce sa pun?

| AnneBre a răspuns (pentru TheFlower):

Cum adică în ce să îţi pui? raised eyebrows

| TheFlower a răspuns (pentru AnneBre):

Aaa am inteles adica iasi ca nu intelgeam
eu nu sunt din iasistraight face