| LoreMica a întrebat:

Am si eu o mica problema...am o prietena care sta cu un timp de 30 de ani ea are 20 el este insurat desi ii spune ca o iubeste si ca pentru sotia lui nu mai simte nimic ca nu mai este iubire nici de partea lui nici de a ei, el este la puscarie acum si o roaga sa il astepte sa nu il dezamageasca ca isi va rezolva problemele cand iese ...nu stiu ce sfaturi sa ii dau va rog sa ma ajutati straight face?!

Răspuns Câştigător
| Dana211 a răspuns:

laughing De ce imi e cunoscuta povestea? Am avut ocazia sa intalnesc si eu o tipa in aceeasi situatie diferenta era ca tipul nu era casatorit. Si fata a stat dupa el vreun an jumate doi si mergea in fiecare saptamana si ii ducea bani, mancare etc si tipul i-a promis ca o ia de nevasta i-a spus cate in luna si-n stele si dupa ce a iesit s-a facut ca nici nu o cunoaste.
Eu spun sa o sfatuiesti pe prietena ta sa isi vada de treaba mai ales daca e si insurat sunt ferm convinsa ca nu va divorta pentru ea niciodata pentru ca o amanta rar ajunge sa o inlocuiaca pe sotie, tot ce poate face e sa distruga o casnicie

| LoreMica explică (pentru Dana211):

Nu stiu ce sa zic eu am incercat sa ii explic dar ea nimic straight face... zice ca sotia lui nu e in tara ca au fost impreuna 5 luni afara se vedeau mereu... el o suna de acolo zilnic doar i-a zis ca o iubeste si sa il ast o roaga frumos ea si-a tatuat numele luistraight face si a zis cand iese ca isi rezolva problemle

| Dana211 a răspuns (pentru LoreMica):

Ce sa-ti zic... pregateste-ti umarul pentru cand va veni la tine plangand