| SunshineSunrise a întrebat:

Am și eu o mica problema laughing
Deci, eu sunt genul ala de tipa care se îmbracă mai mult în hanorace, adidași, tricouri închise, respectiv toate hainele mele sunt de o nuanță închisă (rosu închis, verde închis cu astea iubesc sa ma îmbrac cel mai mult) negru și gri combinate cu culorile menționate. Mi-a zis iubitul sa ma îmbrac astăzi măcar odată sa ma vadă mai feminin îmbrăcată. Știu fa o sa radeti, dar acum vine intrebarea:
Cum sa ma îmbrac? Ce as putea sa pun pe mine ca sa arat ca o "fata" 100%?
Lui oricum ii place cum ma îmbrac ca și el e pe stilul meu ar vrea odată sa ma vadă asa, deci?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ai putea sa-ti iei hanorac cu fusta, si atunci e si stilul tau dar ceva mai feminin.
Sau o rochie tip hanorac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ii placea cum te imbraci ( ca un baiat in loc de o fata.) nu te mai ruga sa te imbraci si tu normal o data. Nu te mai minti singura.

Răspuns utilizator avertizat
| Itanul a răspuns:

"Lui oricum ii place" dar ca sa nu te supere spunand direct ca nu ii place, ti-a cerut pe ocolite sa fii "mai feminin îmbrăcată".
Asa ca, pune-ti si tu o fusta (asta poate fi mai inchisa la culoare) cu o bluza sau jacheta din aceeasi gama de culoare dar mult mai deschisa. Ex: grena cu roz. Pantofi, ghetute, nu adidasi. Si un palton sau o haina 3/4 din stofa, tercot, dar nu hanorac. De preferat fara gluga. E frig, dar o caciulita arata (si protejeaza) mai bine decat gluga.