| laur_8520 a întrebat:

Am si eu o nelamurire de ce baietii care se poarta urat cu fetele si vorbesc urat le jignesc au parte de cele mai frumoase fete si de fapt isi abt joc de ele iar alti baieti care se poarta frumos nu au parte de nimic. nu am inteles asta,,,

Răspuns Câştigător
| Ciprian a răspuns:

Asa e viata. Cei care le jignesc sunt niste animale, niste nesimtiti, care au parte de prea multa iubire si din cauza asta nu stiu sa aprecieze pe cineva. Cei care se poarta frumos isi asteapta rabdatori randul. Se va gasi cineva si pentru ei nu?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Stii, desi sunt fata, si eu m-am gandit adesea la astfel de lucruri. Am un astfel de caz chiar in clasa mea. Poate ca le atrge faptul ca el este o fire mai rebela, mai independenta, si poate ca nu pun la suflet jicnirile aduse de el. Le iau pur si simplu ca pe niste glume facute " din intamplare" la adresa lor. Na, sper ca te-am ajutat catusi de putin. Apropo, daca tu esti un baiat mai "cuminte" iti recomand sa nu te schimbi, caci fiecare e placut in felul lui, nu trebuie sa te schimbi doar ca sa se ia niste tarfe dupa tinehappy, ca pana l urma astfel de fete se tin dupa ei. Unele care se gandesc doar la relatii sexuale cu ei. In fine... o zi buna!happy

| Alexander21 a răspuns:

Pentru ca cei care se comporta frumos, sunt luati drept prea fraieri.Iar baietii frumosi, gen freze pokemon si luciu pe buze sunt prea frumosi ca sa fie lasati balta.In ziua de azi nu conteaza calitatea, ci aspectul.

| laur_8520 explică:

Eee Nu e vorba ca sunt cminte din contra sunt la liceu clasa 9a si fac numai tampenii la scoala dar in general cu fetele ma comport cred eu foarte frumos chiar daca nu am nici o legatura cu ele in fine multumesc. tuturor pentru raspunsuri

| bebeka_1625 a răspuns:

Pai stiu cum sa faca o fata sa ii iubeasca.iar dupa se joaca cu sentimentele ei crezun-se mare destept si le trateaza cu indiferenta ceea ce aptopie o pers pentru ca din cate stim indiferenta dore si s afim seriosii cui ii place s afie tratat cu indiferenta