| babyyyyy a întrebat:

De ce baieti se poarta urat cu fetele?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Pentru ca sunt diferite si nu le pot intelege.
Gandeste-te ca au crescut cu totii visand ca sunt niste mici eroi,jucandu-se cu masinute,cu mitraliere si OZN-uri,considerandu-le pe fete o rasa inferioara,niste plangacioase si niste neputincioase...
Crescand,incep sa vada singuri ca fetele ii atrag,prea sunt frumoase,prea sunt delicate,prea sunt "nu stiu cum" si nu pot intelege nici ei de ce simt o asemenea atractie si de ce se trezesc mereu ca le fac pe plac!
Si se opun,nimeni nu se bucura sa "intre la stapan",sa cedeze atractiei pe care o simt fata de fete,ii face sa se simta deodata slabi si neajutorati,pentru ca e ceva nou si nu stiu cum sa reactioneze...
E o lupta vesnica ce nu se va sfarsi vreodata,fetele contra baietilor si femeile contra barbatilor.
Din fericire,intr-o buna zi,cu totii vor intalni dragostea,sau asa vor crede,si pacea va lua locul razboiului.
La varste mici,asteapta-te ca baiatul care se poarta cel mai urat cu tine,sa te si placa cel mai mult, nu e o regula, dar de obicei, el e cel care se opune cel mai mult farmecelor tale feminine, asa ca incearca sa se "razbune" in avans!happy
Poarta-te frumos sau ignora-l, dar nu-ti strica zambetul si ziua cand exista o explicatie!happy

| 26Geo a răspuns (pentru greece12):

Sincer,cred ca ai o problemahappy Explicatia mai simpla e ca,asa sunt ei educati,de parinti, strada, prieteni, anturaj, etc...si culmea e ca,fetele,vazandu-se in postura aia, de "victime", indura si merg inainte, crezand ca se va schimba ceva, mentalitate de om slab educat.Nu o sa vezi niciodata, o fata desteapta, cu un astfel de baiathappy Sper ca te-ai lamurit, bafta

| greece12 a răspuns (pentru 26Geo):

Explicatia ta simpla, e atat de simpla incat aduce a superficiala, dar n-am nimic impotriva ei.
Oricum, pana sa ma lamuresti tu si pana sa aflu ca am o problema, am apucat sa cresc un fiu de 21 de ani si o fiica de 11... tarziu sa mai indrept ceva, οϊμέ(strigat din tragedia greaca, insemnand "vai mie")!

19 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Motiv simplu: nu au cei 7 ani de acasa.

| Doηηa a răspuns:

Simplu,sunt needucati si nu au ajuns la maturitate incat sa stie sa respecte o fata.

| Danysan a răspuns (pentru Doηηa):

Vezi ca aici te contrazic.Cei care se poarta naspa probabil ca au motive. Uneori cand esti inselat si ai Bagat numeroase sentimente si ai fost dezamagit vrei sa te razbuni sa fi dur si sa te simti bine.Multi se transforma in animale desii la inceput au fost baieti buni...dar voi i-ati schimbat. Asta e Realitatea.

| RAY a răspuns:

Baby era greu sa scrii uni tu cunosti toti baieti de pe pamant scuza-ma, uni in gluma, prostie, nu stiu si eu glumesc cateodata poate si exagerez daca ea continua de ce nu daca ar fi fata inteligenta nu ar glumi depinde de fiecare, si ce inseamna urat

| Wøodenpints a răspuns:

Cei din jurul tău se poartă cu tine exact așa cum meriți.

| Danysan a răspuns:

Face parte din arta seductiei laughing. Sunt cazuri si cazuri 1-Sunt baieti care se poarta urat pentru ca si ei la randul lor asa au fost tratati de fete.2-Asa au fost educati.3. Unii vor sa faca pe masculii laughing. Cred ca depinde de multe lucruri asta...

| Crucified a răspuns:

Că aşa merită câte unele, un pumn fix în ceafă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu...eu ma port urat oricum cu toata lumea. Nu conteaza sexul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai hai, voi sunteti mai cuminti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prea multe filme porno duc la agresivitate.

| Danysan a răspuns (pentru anonim_4396):

Maxima asta rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Hmmmm, ce raspuns agresiv ai dat, oare de ce? :->

| ViseleSmulgGratii a răspuns:

Adica parintii tai nu-s de sexe opuse? DOAMNE, INCREDIBIL, APLAUZE!

| anonim_4396 a răspuns (pentru ViseleSmulgGratii):

Iti dai seama ca nu se referea la adulti.

| 69AnonimuS69 a răspuns:

Daca cand un baiat te ciupeste de fund aia nu e purtare urata, e reflex...

| suntsincer a răspuns:

Doar cei nesimtiti se poarta urat cu feeteele. Indifernt de cum ar fi o fata trebuie sa te porti frumos cu ea.