| MaDu222 a întrebat:

Am si eu o problema cu pc-u cand il deschid se restarteaza de mai multe ori. dar dupa aceea imi merge bine... am reinstalat windowsu dar tot asa face... nu stiu ce sa mai fac scuze categoria fundabig grin

5 răspunsuri:
| justme97 a răspuns:

Se poate sa ai probleme cu hard ul pc ului
mi s a intamplat si mie si a trebuit sa duc unitatea la reparat
fiindca hard ul nu a mai putut fi reparat am cumparat altul
dar trebuie sa hotarasca asta o persoana specializata

| Ella_4255 a răspuns:

Eu zic sal duci la reparat... nai sa mori fara el 1-2 zile si in plus sunt destule centre de reparat pc-uri nu-ti fa griji!

| tzintzi a răspuns:

Verifica sursa asa cum a zis Elektra,daca ai curatat sursa si nu merge, du-te la un service de pc si cumpara crema termoconductoare pentru procesor, iei racitorul jos de pe procesor impeuna cu coolerul si ungi racitorul cu putina crema de aceea.
Daca nici asa nu-ti va merge inseamna ca hardul e dus.

| anda_9874 a răspuns:

S-ar putea sa ai probleme cu sursa sau cu ventilatoarele care sunt prea pline de praf.

| EuDuDa a răspuns:

Uite ce se intampla cu pk'ul tau sursa la un moment dat trebuie aspirata.nu iti trebuie nimic desc capacul din spate de la unitate si sus e sursa da drumul la aspitor si curta'l iar daca face asa in continuare trebuie sursa schimbata! succes sper sa primesc fundita!big grin