| RosszeJolie a întrebat:

Eu niciodata nu mi-am reinstalat windowsu! Cum as putea sa il reinstalez? Scuze categoria!

6 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Pai de ce sa-l reinstalezi?
cel pe care il ai nu mai functioneaza bine?
sau vrei o varianta superioara celei pe cere o ai?
Il reinstalezi simplu, folosind kit-ul de instalare.
Mai trebuie sa te mai si pricepi, ca incepator trebuie sa-ti arate cineva cum se face.

Răspuns utilizator avertizat
| IonutzWoW a răspuns:

Pentru a reinstala windows-ul trebuie sa ai un CD cu windows, iar apoi trebuie sa urmezi pasii.

| Antyss08 a răspuns:

Din ce motive vrei să reinstalezi?
Ai un disc cu Windows?

| RosszeJolie explică (pentru Antyss08):

Imi merge foarte greu sad nu am disk cu windows

| Antyss08 a răspuns (pentru RosszeJolie):

Descarcă&instalează ccleaner http://www.piriform.com/ccleaner/download și va spori perfomanța calculatorului și nu mai trebuie să reinsteazi Windows-ul.
Dacă vrei asistența mea, cere prin mesaj privat și te voi contacta pentru ați oferi suportul meu.