| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o serie de intrebari putin mai ciudate, dar va asigur ca-s serioase, nu vreau sa fac misto.

Cum imbratiseaza fetele? Pe mine toate fetele care m-au imbratisat ma apucau de gat (nu stiu cum sa explic), iar eu le cuprindeam spatele. Hai ca am gasit o poza care sa exemplifice mai bine: http://www.google.ro/......tp?/imgres
Deci toate fetele ma imbratisau cum imbratiseaza tipa din poza. E ceva specific? E pura coincidenta? E ceva la nivelul subconstientului? Care-i treaba? Fetelor voi cum imbratisati? Baietilor voi cum sunteti imbratisati? Eu in viata mea n-am imbratisat pe cineva cuprinzandu-l de gat asa cum face fata din poza si stau si ma intreb de ce. Adica nu stiu, dar mainile mele se duc automat spre spatele persoanei din fata mea, iar ea imi cuprinde gatul. Chiar si acum cand pot spune ca am imbratisat cateva persoane la viata mea, chiar si la inceput, procedez si am procedat la fel dintotdeauna. O fi oare ca baietii in general sunt mai inalti si de aia sunt imbratisati asa? Ma gandesc ca daca as incerca eu sa cuprind pe cineva de gat n-ar mai avea cum sa respire, dar eu fiind mai intalt ca ea capul meu vine pe umarul ei si nu am probleme cu respiratia. Ah, sper ca intelegeti ce zic ca e 1 noaptea si-s obosit si nu stiu cat de coerent mai sunt.
Argumentati, exemplificati, faceti ce vreti, dar face-ti-o cat mai clar ca eu sunt greu de cap si pricep greu:)
Inca ceva: 2 barbati cum se imbratiseaza intre ei? Eu n-am fost pus in ipostaza asta, dar am vazut prin filme numai ca nu imi mai aduc aminte cum procedau:)
Cam atat cred, daca mai imi aduc aminte de ceva, mai revin.

11 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Vreau si eu imbratisari de astea. Plang...
E o imbratisare plina de insemnatate. Pentru mine inseamna : Ai un suflet frumos. Am incredere in tine.
Prefer astfel de imbratisari decat cele cu mana pe spate.

Eu unul nu imbratisez barbati decat in momente mai delicate si atunci cumva e mai mult decat o simpla bataie pe spate.

In general e cum a spus Alex.

| OoBunnyoO a răspuns:

Eu nu am îmbrățișat pe nimeni de gât, poate doar persoanele mai mici de înălțime decât mine, iar astfel de situații foarte rare.
Nu știu ce fete ai întâlnit tu, poate tipe mai înalte, însă personal, nu îmi place să stau atârnată de cineva.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asa imbratisez si eu cateodata :d -(desigur daca baiatul e la fel de inalt ca si mine ) daca are cativa centimetri in plus fata de mine atunci
https://www.google.ro/......ps?/search

| Biiskrem a răspuns:

Https://www.google.com/......ps?/search
De obicei :)

Nu prea sar la gât, nu știu, mă simt suspendată :)). De cele mai multe ori sunt persoana cea scundă din îmbrățișare.
O zi frumoasă.

| anonim_4396 explică (pentru Biiskrem):

Te rog raspunde si aici: http://www.tpu.ro/......u-pe-gura/
Ignora greselile gramaticale.

Viata minunata sa ai...

| Biiskrem a răspuns (pentru anonim_4396):

Am mai spus și altă dată ceva de genu' : gândirea mea, aia care se târâie de pământ nu prea se ridică la așteptări. Îmi pare rău, numa' dacă mă prinzi beată mă încumet să răspund la d-astea și să filosofez.
Mulțumesc la fel. Noapte bună.

| anonim_4396 explică (pentru Biiskrem):

Nu-i nevoie de filosofie, doar de o parere obiectiva. Dar las-o asa, nu ma astept la sustinere. Sunt singurel bing bang, printre cretini bing bang, si sunt ranit bing bang si sangerez bing bang, dar chiar nimic bing bang, nu ma va opri bing bang...
Pa.

| Biiskrem a răspuns (pentru anonim_4396):

Bing bang, un căcat, bing bang. E ca și când ai întreba de ce există oameni. Eee uite așa, ca să existe și diferențele alea. Ești singur și rănit, nu ești susținut... Eh, la naiba. Scuză-mă, sunt o cretină și ar trebui să mă omor. Sunt și eu o părticică din societatea aia care nu convine nimănui. Când îți vorbeam ca proasta de toate rahaturile îmi spuneai că tu nu-ți speli rufele în public. E, hai că te-am prins.
Și, din nou, am mai primit un șut în cur și-am mai căzut o dată. A dracu' încredere în oameni. Să mor dacă vreau să mă mai ridic.

| anonim_4396 explică (pentru Biiskrem):

Sa fii iubita.

| DevidALex a răspuns:

Pai barbatii pe spate,exact cum faci tu cu tipele,insa de obicei se prind de mana ( inclestare ) si se bat cu cealalta mana,adica palma pe spate,mai mult noi intre noi dam mana.
Acum cu tipele,ma sa stii ca m-ai pus pe ganduri,daca imi aduc aminte tot la gat sar,desi curand vreau sa studiez limbajul corpului,cred ca se petrece la nivel subconstient,ele sunt construite fizic diferit fata de noi,si poate de asta sar direct la gat,noi suntem mai solizi,deci poate de aia o imbratisam pe spate,sau am vazut chiar pe solduri,Si da ai dreptate,are importanta si inaltimea,oricum nu cred ca e legat de atractie,tensiune sexuala felul in care barbatul si femeia se imbratiseaza reciproc, Sincer, nu sunt nu prea ma dau in vant dupa imbratisari, doar unde trebuie neaparat, acolo nu mai protestez big grin

| anonim_4396 explică (pentru DevidALex):

Nici eu nu ma dau in vant dupa ele doar ca se intampla sa mai dai si de tipe mai tupeiste care vin din prima si te imbratiseazahappy