| randyyy a întrebat:

Am si eu un joc de wrestling, wwe raw vs ecw 2007 mai exact. Mi s-a intamplat ca la meciurile tag team cand dau stafeta sa nu il controlez pe cel ce intr in ring, ci tot pe cel ce sta pe bara.As vrea sa stiu cum pot face acest lucru

25 răspunsuri:
| stefan31 a răspuns:

De ce tot vorbiti despre Wrestling 2007? Este vechi eu acum doua zile mi-am luat wrestling 2010 pe PSP.

| pypa007 a răspuns:

A pesi pe butonu care te lauzi pe ala intri in ring

| StoicaAndi a răspuns:

Pai te apropii de el si apesi a(adica butonul care te lauzi si intri in ring). Sper ca te-am ajutat

| xxoODarkOoxx a răspuns:

Usor dai de space si tasta catre ring fundita big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel de pe bara sa se dea jos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce faci randi orton

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde pot sa iau si eu wrestling 2007 raw vs ecw

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai inloc de p2 dai p1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Randyyy imi spui si mie cum sa fac tagul ca eu nu am reusit te rog.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

CUM dau stafeta la peciul tag team?
va rog spuneti-mi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Umbla la optiuni daca il stergi si il iei din nou

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu daca vrei asa ia wrestling mpire career 2008, oricum eu ma joc pe smackdown vs raw 2010

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu sa iti raspun da e bine ca il ai jocul ca eu am icercat si nu merge sal downloadez spune-mi si mie te rog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate te ajut eu daca imi dai si mie te rog frumos jocu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asteptii pana intra apoi il controlezi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa astepti vreo 2 sau3 minute

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pa ce apas sa intru in ring?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu nici eu ca mi-am luat raw 2007 si am jucat cu undertaker si nu am putut deloc sa intru in ring.deci putin ajutor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

We randyy cum dau tag sa intru in ring

| silviu666 a răspuns:

Pai trebuie sa bagi 2 playeri cand intri acolo sa alegi apesi de 2 ori pe "S" unu pe ala care joci tu si pe celalalt din echipa ta apesi iar "S" si o sa fie asa

| Constantin-marius_Bumbar_1993 a răspuns:

Sall,am si eu wwe raw 2009 si as vrea si eu sa stiu cum se face tag-ul in meciuri la dublu?

| Romanescu_Anca_1979 a răspuns:

Cum fac tag